Služby

Nabízím levné rodinné ubytování a připravuji kurzy paličkování.

 

Ubytování

Náš kemp byl otevřen 1. července 2012. Veškeré vybavení, včetně sociálního zsařízení, je tedy nové. Karavany jsou vybaveny kuchyňkou s nádobím pro šest osob. Podle přání můžeme připravit dvě oddělené ložnice, jednoduchou úpravou je však možné ložnici vždy změnit na jídelnu a obráceně. Plnohodnotným obývacím prostorem je také dřevěná terasa, která je vybavena zahradním nábytkem.

Při chladnějším počasí je možné si přitopit elektrickým radiátorem.

V každém karavanu budou připraveny podrobné materiály s odkazy na nejrůznější služby, památky, pozoruhodnosti, přírodní zajímavosti a s nabídkami tras pro pěší i cyklisty a na kulturní a sportovní akce pořádané v nejbližším okolí.

 

Kurzy paličkování

Paličkovanou krajkou se zabývám již více než 37 let. Protože krajkářská škola ve Vanberku preferovala místní studenty, vybrala jsem si rukodělný studijní obor vybrušování olovnatého křišťálu ve Světlé nad Sázavou. Poté jsem v Praze vystudovala uměleckou SOŠ. Paličkovala jsem pro výtvarnici, prodávala a předváděla své práce ve skanzenech a na řemeslných trzích. 10 let jsem vedla kurz paličkování a 7 let kurz keramiky v Novém Městě na Moravě. Některé moje práce je možné shlédnout na www.fler.cz/ancilla-vitta.

V našem nově otevřeném kempu proto také pro případné zájemce plánuji vést kurzy paličkování. Až bude tato nabídka aktuální, zveřejním podrobné iInformace i o tomto záměru.

 

Zajímavé odkazy:

Obec Sázava:                                     www.obecsazava.cz

Město Žďár nad Sázavou:                    www.zdarns.cz

Město Přibyslav:                                 www.pribyslav.cz

Technické muzeum Brno:                    www.technicalmuseum.cz

Toulky na kole, pěšky...                       https://alena.ilcik.cz/0607vysocina.php